Tydzień Mercedesa ciąg dalszy 🇩🇪 tym razem nowy samochód z przebiegiem 8 tys km.
🇩🇪Mercedes-Benz GLC CUPE z 2018 🇩🇪 który po zakupie nie został zabezpieczony żadną powłoką ochroną, Co z tym się wiąże ??. Same problemy auto zostało przez te km mocno porysowane i trzeba było wykonać jedno etapową korektę lakieru a na niektórych elementach aż dwu etapową.

🆘🆘🆘🆘Dlaczego warto zabezpieczać nowe pojazdy w powłoki ochronnę ??.
Po zabezpieczeniu na lakierze pojawia się przezroczysta i niewidoczna warstwa o grubości 2-15 mikronów, dzięki której jest on całkowicie odizolowany od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych takich jak:
▶️uszkodzenia mechaniczne,
▶️rysy,
▶️kwaśne deszcze,
▶️promieniowanie UV,
▶️soki z drzew opadające na lakier,
▶️sól drogowa.
Dzięki takiej ochronie ograniczysz ryzyko pojawienia się zadrapań i odprysków, czego konsekwencją jest konieczność wykonania mniej lub bardziej kosztownych napraw lakierniczych.🆘🆘🆘

🔥Z pomocą oczywiście przyszedł #HoneyCOMBination
dwu etapowa + jedno etapowa korekta lakieru pozwoliła nam na usunięcie do 90 % zarysowań z pojazdu. Auto zostało zabezpieczone powłoką ceramiczną od #ultracoat BOND 9H 5 letnia ochrona lakiery chcecie zobaczyć efekty zapraszamy. Kupujesz nowe auto ?? chcesz wiedzieć że z salony wyjedzie nieporysowane ?? zadzwoń do nas lub napisz wybierzemy się z wami na odebranie auta pomożemy a następnie zaopiekujemy się waszym nowym nabytkiem.

🔥KONTAKT :🔥
📲 721 481 137
🖥️ www.msdetailing.pl
💻 msdetailing@WP.PL
💻https://www.instagram.com/msdetailingautospa/

———————————————————————————————————–
#prodetailingżary #żary #Lubsko #polerowanielakier #fxprotect#korektalakierużary #mercedes #Mercedescla #Cla #żarypięknemiasto#łęknica #Iłowa #detailing #prodetailing #detailingżary

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *